Tina

Divani yne elegant me detaje ngjyre ari eshte ideale per çdo hapesire ​​ndenje. Linjat e pastra dhe klasike krijojne nje pamje sa te rafinuar dhe moderne. Me komoditetin e tij te pashembullt dhe dizajnin mahnites, eshte e sigurt qe do te behet pjesa qendrore e shtepise tuaj.
Ky divan kombinohet ne menyre te persosur me tavoline kafeje dhe tryezari me kembeza metalike ngjyre ari siç jane Dt-114 dhe Ct-114.

Dimensionet