Historia Jonë

Në mobilerinë Letaj, ne jemi një fabrikë mobiljesh e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Kompania jonë ka qenë në biznes për disa vite dhe ka krijuar një reputacion për t’u ofruar klientëve tanë produkte mobiljesh të linjës më të mirë.

Procesi ynë i prodhimit është projektuar për të prodhuar mobilje që janë sa të bukura dhe funksionale. Ne përdorim teknologjitë dhe pajisjet më të fundit për të siguruar që produktet tona janë bërë sipas standardeve më të larta. 

Ekipi ynë i me përvojë shumëvjeçare kujdeset shumë në çdo hap të procesit, nga zgjedhja e materialeve më të mira deri te aplikimi i punimeve përfundimtare. Ne ofrojmë një gamë të gjerë mobiljesh. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për pjesë klasike apo bashkëkohore, përzgjedhja jonë ka diçka për të gjithë.

Në mobilerinë Letaj, ne krenohemi me përkushtimin tonë ndaj cilësisë. Ne besojmë se mobiljet duhet të jenë të bukura dhe të qëndrueshme dhe sigurohemi që produktet tona të përmbushin të dyja këto kritere. Përveç angazhimit tonë ndaj cilësisë, ne ofrojmë gjithashtu mundësi të përshtatshme transporti për klientët tanë.

Ne besojmë se mobiljet janë më shumë se thjesht një artikull funksional – janë një shprehje e stilit tuaj personal dhe një pasqyrim i shtëpisë tuaj. Me përkushtimin tonë për shërbim cilësor dhe të personalizuar, ne jemi të sigurt se mund t’ju ndihmojmë të gjeni pjesët perfekte për shtëpinë tuaj.

pyetje të shpeshta

Mobileria është e hapur me këtë orar:

E Hënë 09:00 – 18:00
E Marte 09:00 – 18:00
E Mërkurë 09:00 – 18:00
E Enjte 09:00 – 18:00
E Premte 09:00 – 18:00
E Shtunë 09:00 – 18:00

Procesi i krijimit të porosisë deri tek dërgimi zgjatë në maksimum 3 javë.

Në mobilerinë Letaj ju mund të bëni porosinë e mobileve në formë të përsonalizuar. Duke filluar nga divani, karrige me ngjyra dhe materiale sipas dëshirës. Ne gjithashtu përpunojmë komodina, dhoma të gjumit, kuzhina sipas dëshirës dhe kërkesave të juaja.

Transporti dhe montimi përfshihen në çdo porosi kudo në Kosovë. Për porosi jashtë rajonit të Kosovës, këto organizohen sipas kërkesave.

Ne gjendemi në Gjakovë, rrugën Dardani (ish-Piskotë). Gjeni lokacionin tek pjesa e kontaktit.